شرایط کلی و عمومی خدمات رسانی و شرایط استفاده از وب‌سایت وبرنو

کاربر گرامی؛

وبرنو یک پلتفرم برگزاری انواع رویدادهای آنلاین مانند وبینار، وب کنفرانس و کلاس آنلاین است. بنابراین خدمت اصلی ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو در اختیار گذاشتن پلتفرم برگزاری رویدادهای آنلاین است. استفاده از این پلتفرم برای برگزاری هر نوع رویداد آنلاین با هر موضوعی و هر تعداد شرکت‌کننده به معنی استفاده از خدمات وبرنو است. بدیهی است در کنار پلتفرم برگزاری رویدادهای آنلاین، خدمات تکمیلی در قسمت پنل مدیریت به کاربران وبسایت وبرنو ارائه می‌شود. استفاده از تمام امکانات ارائه شده بر روی وب‌سایت وبرنو در هر قسمتی از این وب‌سایت به معنی استفاده از خدمات وبرنو است. در ادامه این متن، برای اشاره به تمام و یا هر بخشی از خدمات ارائه شده بر روی وب‌سایت وبرنو از عبارت "سرویس" و یا "خدمات" استفاده می‌شود. در اکثر مواردی که در ادامه این متن مطالعه می‌نمائید، منظور از "سرویس" همان پلتفرم برگزاری رویدادهای آنلاین است.

با ثبت نام در وبرنو یا وبینارهای وبرنو ("سرویس")، شما موافقت میکنید که مطابق با شرایط عمومی خدمات ("شرایط سرویس") از آن استفاده کنید.

با خرید، اشتراک، دسترسی و یا استفاده از سرویس‌های وبرنو، شما در واقع با قوانین وبرنو تحت این بیانیه موافقت کرده‌اید. در صورتیکه با بیانیه سیاست‌های حفظ حریم خصوصی وبرنو موافق نیستید، از خدمات آن استفاده نکنید. ما به کاربرانی که در وب‌سایت‌هایمان عضویت ندارند، خدمات‌رسانی نخواهیم نمود.

در این بیانیه اطلاعات زیادی وجود دارد که شما باید هر زمان آن را مطالعه کنید و باید با اصطلاحات آن آشنایی داشته باشید:

نسخه دموی سرویس، همانند نسخه پرداخت شده، همیشه محدود زمانی دارد و ممکن است از لحاظ دسترسی به ویژگی های خاص محدود باشد. کاربر میتواند تنها یک حساب رایگان در داخل سرویس باز کند.

لطفاً جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‌های ارائه شده بر روی وب‌سایت وبرنو، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمائید.

ورود کاربران به وبسایت وبرنو جهت استفاده از تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده بر روی این وبسایت، به عنوان مثال به هنگام ثبت نام و استفاده نمودن از سیستم برگزاری رویدادهای آنلاین وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو و سیستم برگزاری وب کنفرانس وبرنو- یا همان "سرویس/ خدمات")، استفاده از امکانات پروفایل شخصی، مطالعه مطالب وبلاگ، و استفاده از سایر خدمات ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبرنو ("شرایط سرویس/ شرایط خدمات") است.

همچنین توجه داشته باشید که خرید سیستم برگزاری رویدادهای آنلاین وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو)، استفاده از سیستم وب کنفرانس وبرنو و همچنین ثبت سفارش در ارتباط با سایر محصولات ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبرنو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این بیانیه، که کاربر به هنگام ثبت نام موافقت خود را با آن اعلام می‌دارد، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ثبت نام و استفاده از سرویس

برای استفاده از خدمات وبرنو شما باید حتما یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. این حساب ممکن است فقط با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ("جزئیات ورود") قابل دسترسی باشد. شما مسئول حفظ محرمانه بودن جزئیات ورود به حساب‌تان هستید. شما همچنین برای هر گونه استفاده از حساب کاربری خود، مخصوصا برای هر فعالیتی که به کاربران حساب کاربری‌تان ("چند کاربر") مربوط میشود، مسئولیت دارید. برخی از ویژگی های سرویس، شما را قادر می سازد تا مشخص کنید که سطح دسترسی هر کاربر محدود به حساب، کنفرانس و محتوا باشد یا خیر. تنها شما مسئول اعمال سطح دسترسی مناسب برای کاربرانتان هستید.

ما همچنین کاربران را قادر به ایجاد یک حساب آزمایشی رایگان (دمو) می سازیم. ما همچنین حق داریم که برای هر/ یا بدون هیچ دلیلی اشتراک یا عضویت شما را رد کنیم، مخصوصا اگر موافقتنامه قبلا به علت نقض شرایط سرویس توسط کاربر متوقف شده باشد.

در ثبت نام سرویس‌های وبرنو شما نوع حساب‌کاربری و طرح اشتراک خود را انتخاب مینمایید (البته به یاد داشته باشید که در نوع رایگان آن این حالت وجود ندارد.) و با این موضوع موافقت میکنید که:

دسترسی کامل به نسخه پولی سرویس به سرعت و بلافاصله پس از اینکه شما برای اشتراک خود با توجه به طرح و تعرفه آن اقدام کنید، اجرا میشود.

شما مسئول این موضوع هستید که به شرکت‌کنندگانتان اعلام کنید که تمامی اطلاعات و داده‌هایشان در طول کنفرانس میتواند توسط سایر شرکت‌کنندگان و میزبانان مشاهده شود. شما ملزم هستید که شرکت‌کنندگان را مطلع کنید که استفاده از سرویس‌ها تحت این شرایط و ضوابط است.

شما میتوانید اطلاعات حسابتان را با شخص ثالثی نیز مبادله کنید و این موضوع در حیطه حفاظت از حریم خصوصی وبرنو قرار نمیگیرد. پس از اینکه برای استفاده از برخی از خدمات وبرنو این سرویس را برای خود فعال نمودید، شما با تبادل اطلاعات خاص و داده‌ها (از جمله اطلاعات محرمانه) متعلق به شما یا شرکت‌کنندگان خود بین وبرنو و یک شخص ثالث موافقت کرده‌اید تا بتوانید به طور کامل از مزیت یکپارچه شدن استفاده کنید. تمامی مراجع و لینک‌ها به سرویس‌های شخص ثالث یا وب‌سایت‌هایی که در وبسایت‌های ما ظاهر میشوند فقط برای راحتی شما تعبیه شده‌اند. ما هیچ گونه منابع یا اطلاعاتی را که در وبسایتهای شخص ثالث قرار میگیرند را کنترل و تایید نمیکنیم. شما تأیید میکنید که اگر از ادغام حساب خود با سرویسهای شخص ثالث (از جمله موارد ذکر شده در بخش‌هایی از وبسایت وبرنو) استفاده کنید، این کار را با هزینه، ریسک و مسئولیت خود انجام میدهید.

سایت وبرنو دارای لینک‌هایی به دیگر سایت ها در داخل و خارج ایران است. این سایت‏‌ها تحت کنترل وبرنو نیستند و سایت وبرنو هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت وبرنو این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت وبرنو لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از وبرنو اداره می‌کنند، بنابراین سایت وبرنو نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت وبرنو باشد، خود برعهده خواهید داشت.

گاهی وبرنو یک نسخه بتا  از سرویس‌های جدید خود و یا نرم‌افزارهایش را در دسترس عموم قرار میدهد. در صورتیکه شما قصد استفاده از نسخه بتا را دارید، در واقع موافقت میکنید که:

توجه نمائید در حال حاضر استفاده از تمام سرویس‌های ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو با کامپیوتر شخصی و مرور گر Google Chrome امکان‌پذیر است. شما در زمان ثبت نام با قبول نمودن شرایط استفاده تأیید می‌نمایید که از این موضوع اطلاع دارید. همچنین مسئولیت اطلاع رسانی این موضوع به شرکت‌کنندگان رویدادهای آنلاین خود را شما میپذیرید و وبرنو در این زمینه هیچ تعهدی ندارد. در صورت اضافه شدن امکانات جانبی مانند اپلیکیشن شرکت نمودن در رویدادهای آنلاین وبرنو، این موضوع از طریق وبسایت وبرنو اطلاع رسانی خواهد شد.

اقدامات ممنوع

در صورتیکه عمدا یا غیرمستقیم هر یک از قوانین قابل اجرا، حق نسخه برداری و یا همچنین هر گونه حقوق دیگر شخص ثالث یا هر شخص دیگری را نقض کنید از استفاده از خدمات ما محروم خواهید شد و یا اگر طوری در وب‌سایت عمل نمایید که سبب آسیب رسیدن به خدمات وبرنو شود، مجبور به لغو عضویت شما خواهیم بود. این قانون همچنین به محتوا که از طریق سرویس پخش می شود نیز اعمال می شود.

محتوا

فقط و فقط شما مسئول پخش کنفرانس، موضوع کنفرانس، فعالیت های شرکت کنندگان در طول کنفرانس، محتوا و همه فعالیت های مربوط به حساب کاربریتان هستید. این مسئولیت حتی مربوط به استفاده از لینکهایی که از وب‌سایت‌های شخص ثالث گرفته میشود نیز می‌شود. 

ما تأیید یا ادعای مالکیت هر محتوایی از جمله: تمامی حقوق، عناوین و منافع شما در رابطه با محتوای‌‌تان را (به استثنای موادی که از منابع ما دریافت میکنید)، نمیپذیریم.

وبرنو هیچگونه اطلاعاتی را ذخیره و نگهداری نمیکند مگر آنکه برای ارائه سرویس‌های خود نیاز به این اطلاعات داشته باشیم. وبرنو از اطلاعات حساب شما تنها برای ارائه خدمات بهره میبرد و هیچگونه استفاده دیگری برای ما نخواهد داشت.

همچنین اطلاعات و فعالیتهای شما طی یک کنفرانس توسط وبرنو کنترل نمیشود، مگر اینکه خطا و یا نقض قوانین در کنفرانس از سوی شما و یا کاربرانتان مشهود باشد. در نتیجه وبرنو این حق را دارد که بدون اطلاع به شما در لحظه کنفرانس را کنسل نماید و یا حساب کاربری شما و یا شرکت‌کنندگانتان در کنفرانس را ببندد، به قراردادتان پایان دهد، محتوای دوره را حذف کند، تغییر دهد و یا مسدود نماید. در این شرایط که اشتباه و تخطی از سوی کاربران و یا شرکت‌کنندگان آنها باشد، وبرنو در قبال خسارات وارده هیچ مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

لازم به ذکر است که در صورت نقض قوانین توسط شما، در صورت صلاح دیدمان و در هر زمان که اراده نماییم می‌توانیم دسترسی شما به خدماتمان را مسدود نماییم. در چنین شرایطی هیچگونه بازپرداخت و یا برگشت وجه از سمت ما به شما انجام نخواهد گرفت.

وبرنو حق دارد تا حدی که قانون به او اجازه میدهد، اطلاعاتی که کاربر برای استفاده از سرویس‌هایش به آن نیاز دارد را در اختیار مقامات دولتی قرار دهد.

مبلغ پرداختی

این سرویس به صورت پیش پرداخت ارائه می شود. تمام هزینه های خدمات باید براساس طرح اشتراکی که شما انتخاب کرده اید و شرایط استفاده از خدمات پرداخت می‌شود.

ما حق داریم در هر زمانی هزینه خدمات را تغییر دهیم، از جمله تغییر سرویس رایگان به خدمات پرداختی و پرداخت هزینه خدماتی که قبلا به صورت رایگان ارائه میشده است.

تمام مبلغی که تحت توافقنامه برای یک سرویس پرداخت میشود غیر قابل بازگشت است. در صورتیکه از میزان مشخص شده برای سرویس، هزینه بیشتری پرداخت کرده باشید، آن میزان از هزینه از سمت وبرنو محاسبه میشود و برای پرداختهای بعدی شما برای طرح‌های اشتراکی در نظر گرفته میشود.

هزینه استفاده‌ از افزونه‌ها (مثلا فضای اضافی برای ذخیره اطلاعات، فضای اضافی برای ضبط داده‌ها، و افزودن ارائه‌دهنده‌های بیشتر (presenter) و ...) باید به صورت پرداخت مجدد باشد.

در صورتیکه عضویت شما در وبرنو در حال اتمام است و یا برای سرویس مشخصی نیاز به پرداخت وجه بیشتری باشد، وبرنو کاربران را از طریق ایمیل از وضعیت حساب کاربریشان باخبر میسازد. در صورتیکه برای این امر اقدامی انجام نشود، وبرنو حق اشتراک شما را باطل میکند و توافقنامه را به پایان میرساند.

الزامات فنی

در صورتیکه شما ویدئو، فایل و یا تصویر متحرکی را که قصد استفاده از آن را دارید، با فرمت درست و پیشنهادی وبرنو در سیستمتان آپلود کنید، روند کار به درستی پیش میرود و تصویر با فرمت صحیح خود نمایش داده میشود. پس از آپلود یک فایل به حساب، فرمت آن می تواند با توجه به نیازهای سرویس تنظیم شود. چنین تعدیلی ممکن است بر روی کیفیت ویدیو یا سایر ویژگی های فایل تأثیر بگذارد - شما به روشنی موافقت میکنید که کیفیت تصاویر متحرک یا فایلهای صوتی و تصویری ممکن است با کیفیت فایلهای اصلی متفاوت باشد.

برای استفاده از سرویس به صورت صوتی و تصویری در طول کنفرانس لازم است که یک وب کم، میکروفون و هدست یا بلندگو به دستگاه شما متصل باشد و توسط دستگاه شما شناسایی شود و نباید به طور همزمان توسط برنامه دیگری استفاده شود.

در صورتیکه قصد دارید از سرویس ما بر روی وب سایت خود استفاده نمایید، ما برای شما API قرار میدهیم تا توسط خودتان این کار انجام شود و وبرنو تعهدی در قبال انجام و ادغام سرویس با وب سایت شما ندارد.

در دسترس بودن خدمات

این سرویس ممکن است در کشورهای مختلف و یا مکان‌های خاص قابل استفاده نباشد.

وبرنو با صلاح دید خود ممکن است در سرویسی که به مشتریانش ارائه میدهد تغییرات، تجهیزات و عملکردهای جدید ایجاد کند که بر روی سرویسی که ارائه میکند تاثیر منفی نخواهد داشت. (البته برای هرگونه تغییری از این قبیل وبرنو یک روز کاری قبل از اعمال هر تغییری به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد نمود).

در صورتی که کاربران فرآیند فعال سازی ایمیل را با موفقیت به اتمام نرسانده باشند، وبرنو حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلی حساب کاربری که ایمیل خود را تأیید ننموده را حذف نماید. در این شرایط کاربر حق درخواست عودت مبلغ پرداخت شده برای فعال سازی حساب کاربری خود را ندارد.

خدمات مشتری، پشتیبانی فنی

وبرنو کاربران خود را پشتیبانی می کند (پشتیبانی فنی).

شما می توانید تمام سوالات و یا شک و تردید و شکایت خود را با استفاده از چت آنلاین و یا از طریق فرم وب‌سایت وبرنو به به تیم پشتیبانی مشتریان انتقال دهید. شما باید حداقل با نام حساب و/ یا نام خود فرم را پر کنید.

ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که پشتیبانی فنی در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده و به کاربر در مورد وضعیت پرونده خود اطلاع می دهد. به طور معمول پاسخ در عرض یک روز کاری پس از دریافت درخواست ارائه می شود.

در صورتیکه با نام دیگری فرم را پر کنید، به عنوان فردی ناشناس تلقی شده و به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد.

حفاظت از داده‌ها

اطلاعات دقیق در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی در سیاست حفظ حریم خصوصی مشخص شده است، که بخشی جدایی ناپذیر از این توافقنامه (شرایط استفاده از خدمات وبرنو) است.

مالکیت معنوی

سرویس، نرم افزار، سخت افزار و تمامی محتویات موجود در وب سایت ما، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون های دکمه، تصاویر، کلیپ های صوتی و آموزش های ویدئویی، محصولات و نام های تجاری، تحت مالکیت وبرنو یا تامین کنندگان محتوای آن است و تحت قوانین کپی رایت ایران و همچنین در موارد مرتبط قوانین کپی رایت بین‌المللی محافظت می‌شود. 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبرنو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، جزئیات استفاده شده در طراحی سیستم برگزاری رویدادهای آنلاین (سیستم برگزاری وبینار وبرنو)، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبرنو جزئی از اموال وبرنو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبرنو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبرنو محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وبرنو و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وبرنو است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت وبرنو و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وبرنو محفوظ است.

به جز مواردی که به صراحت در ویژگی‌های سرویس اجازه داده شده است، پوشش، تغییر یا غیرفعال کردن هیچ علامت تجاری، حق نشر و یا سایر علائم اختصاصی مربوط به سرویس و نرم افزار ممنوع است. حذف یا تغییر هر محتوایی که در وب سایت برای خدمات رسانی ارائه شده است به خصوص فایل‌هایی که دارای لوگوی وبرنو هستند مانند: فایل‌های ویدیویی و تصاویر ایجاد شده با استفاده از سرویس، ممنوع است.

هنگامیکه وبرنو نسخه بتا نرم‌افزار خود را در وب سایت قرار دهد، از شما میخواهد تا در مورد آن شروع به ایده‌پردازی و نظر دادن کنید. ما از نظرات شما به شدت استقبال خواهیم کرد، چرا که این نظرات شماست که به بهبود کار و فعالیت‌های ما کمک میکند. اصطلاحات زیر برای ارسال کلیه انتقادات و پیشنهادات اعمال می شود:

- پس از ارسال به ما، وبرنو تمام حقوق تمامی انتقادات و پیشنهادات را بدون هیچ گونه جبران خسارت دریافت می‌کند؛

- وبرنو می‌تواند آزادانه از افشا، تولید مجدد، ارائه حق استفاده یا لایسنس، توزیع و به طور خلاصه انجام هر نوع فعالیت تجاری مبتنی بر بازخورد دریافت شده را بدون هیچ گونه محدودیت منطقه ای یا زمانی استفاده نماید؛

- وبرنو هیچ تعهدی مبنی بر بررسی بازخودها و نظرات شما ندارد؛

-  وبرنو هیچ تعهدی برای حفظ و محرمانه انگاشتن هر گونه پیام و/ یا بازخورد را ندارد؛

- شما مجاز نیستید که انتقادات و نظراتی را ارائه دهید که معتقدید شما و یا هر شخص ثالثی دارای حق ثبت اختراع، حق تکثیر یا دیگر ادعاهای مالکیت معنوی و یا حق برخورداری از آن را دارید.

سلب مسئولیت از ضمانت‌ها؛ محدودیت تعهدات

خدمات وب‌سایت وبرنو "آنگونه که هست" بدون هیچ ضمانتی ارائه میشود. وبرنو تضمینی برای کاکرد سیستم به صورت کاملاً بدون خطا ارائه نمی‌دهد و همچنین هیچ مسئولیتی را نسبت به حذف، ناتوانی در ذخیره اطلاعات یا تحویل محتوا متقبل نمیشود.

وبرنو هیچگونه تعهدی نسبت به کنترل محتوا، کیفیت محتوا و سایر اطلاعاتی که توسط شبکه یا سرویس ارائه میشود و همچنین برای هر پیام دریافت شده یا معاملات انجام شده از طریق سرویس را ندارد. وبرنو هیچ مسئولیتی در قبال حذف و نابودی یا عدم ذخیره یا تحویل محتوا و یا حتی امنیت، حریم خصوصی، ذخیره سازی یا انتقال را در رابطه با سایر ارتباطات ایجاد شده بر مبنای سرویس وبرنو را ندارد.

به طور کلی وبرنو، نمایندگان، مدیران، کارمندان یا گردآورندگان آن هرگونه خسارتی را به طور مستقیم، غیر مستقیم، خاص، تصادفی یا به دیگر دلایل را بر عهده نمیگیرند. این موضوع شامل (و نه فقط محدود به) از دست دادن درآمد، از دست دادن سود، از دست دادن داده‌ها و اطلاعات، لطمه وارد شدن به معروفیت و شهرت کاربر، عدم تحقق سود مورد انتظار، خسارت مالی خالص یا دیگر زیان‌های تجاری یا اقتصادی و یا هرگونه ادعایی علیه کاربر توسط هر شخص ثالث مبنی بر سوء استفاده، یا عدم توانایی برای استفاده از سرویس و یا داشتن دسترسی غیر مجاز برای تغییر و انتقال محتوا، می‌شود.

تعهد کامل وبرنو در مقابل کاربر بر این اساس است که  کاربران باید به طور ماهانه حساب کاربریشان را شارژ نمایند.  حداکثر تعهد مالی وبرنو در مقابل کاربران محدود به مبلغ دریافت شده از سوی کاربران است. در هیچ شرایطی و تحت هیچ عنوانی وبرنو تعهدی فراتر از مبلغ دریافت شده ندارد. 

وبرنو هیچ مسئولیتی نسبت به اقدامات زیر ندارد:

کاربر، در شرایط زیر، بدون قید و شرط ملزم به جبران تمام خسارات و هزینه‌های وارده به وبرنو، مدیران، کارکنان و عوامل آن در برابر ادعاها، دادرسی، بدهی‌ها، اقدامات (از جمله هزینه های وکیل مدافع) است:

شرایط و خاتمه دادن/ لغو حساب

شرایط این توافقنامه در تاریخ عضویت کاربر در وب‌سایت برای استفاده از سرویس و در لحظه ثبت‌نام ایجاد می‌شود و کاربر به هنگام ثبت نام موافقت خود را با تمام جزئیات اعلام شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از وب‌سایت وبرنو اعلام می‌دارد. اگر قبلا مطابق با مقررات این شرایط خدمات خاتمه نپذیرفته باشد، موافقتنامه برای مدت زمان طرح اشتراک انتخاب شده توسط کاربر ادامه می یابد و به طور خودکار برای دوره های متوالی تمدید میشود.

اگر هزینه تمدید اشتراک برای حساب خود را قبل از پایان مدت اشتراک فعال خود نپردازید، تصور میشود قرارداد پس از گذشت دوره اشتراک اولیه تمام شده و تمام اطلاعات شما (از جمله محتوا، پیامهای ایمیل، و آمار، رویدادهای ضبط شده، و سایر اطلاعات کنفرانس) به طور دائم حذف خواهد شد. این عملیات غیر قابل برگشت است.

شما می توانید سرویس را در هر زمانی لغو کنید و به اعتبار حساب خود خاتمه دهید. لغو حساب به عنوان پایان فعالیت شما در وب‌سایت وبرنو در نظر گرفته شده است. برای لغو حساب، لطفا درخواست مکتوب خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمائید. فرآیند لغو هنگامی که کاربر تاییدیه در ایمیل خود دریافت کند تکمیل میشود. لطفا توجه نمائید که در صورتی که حساب کاربری خود را قبل از اتمام مدت اشتراک آن حذف نمائید، هزینه مربوط به مدت زمان باقی مانده از اشتراک شما به هیچ عنوان به شما پردخت نخواهد شد.

پس از لغو حساب، خاتمه سرویس (توافق) (صرف نظر از مبانی و دلایل پایان آن) یا انقضا حساب، کاربر دسترسی به حساب و تمامی محتوا و اطلاعات ذخیره شده در حساب را از دست میدهد. کاربر می بایستی قبل از لغو حساب یا سرویس (و یا در صورت عدم تمدید اشتراک) حساب کاربری، تمام داده های کنفرانس، محتوا، پیام های ایمیل، آمار، داده های کاربر و شرکت کنندگان را گردآوری نماید، چرا که خدمت رسانی پس از پایان این زمان به اتمام خواهد رسید.

کاربر باید برای بازگرداندن حساب و فعال‌سازی مجدد، با پشتیبان فنی تماس بگیرد. به منظور فعال‌سازی مجدد حساب کاربری، کاربر همچنین باید هزینه های قابل پرداخت را برای دوره اشتراک بعدی پرداخت کند. وبرنو حق دارد بی هیچ دلیلی تقاضای فرد را برای فعال کردن مجدد حساب رد کند. (به ویژه اگر وبرنو قبلا این توافقنامه را لغو کرده یا سرویس را معلق کرده است). در صورتی که حساب در مدت زمان فعال بودن اشتراک (30 روز برای اشتراک ماهانه و 365 روز برای اشتراک سالانه) تمدید نشود، حساب و تمام داده های ذخیره شده در حساب (از جمله محتوا، پیام های ایمیل و آمار، ضبط ها و سایر اطلاعات کنفرانس) به طور دائم حذف خواهند شد.

همچنین در ارتباط با اشتراک سالیانه، تمام داده های ذخیره شده در حساب (از جمله محتوا، پیام های ایمیل و آمار، ضبط ها و سایر اطلاعات کنفرانس) از زمان ایجاد شدن فقط تا 30 روز بعد در پنل کاربری در اختیار کاربران خواهد بود. بنابراین کاربران موظفند صرف نظر از مدت زمان باقیمانده از اشتراک خریداری شده (چه اشتراک خریداری شده ماهانه باشد و چه سالانه)، داده‌های ذخیره شده در حساب (از جمله محتوا، پیام های ایمیل و آمار، ضبط ها و سایر اطلاعات کنفرانس) را حداکثر 30 روز پس از ایجاد داده‌ها دانلود نموده و ذخیره نمایند. در صوتی که بیش از 30 روز از ایجاد داده‌های ذخیره شده در حساب (از جمله محتوا، پیام های ایمیل و آمار، ضبط ها و سایر اطلاعات کنفرانس) گذشته باشد، تمام داده ها از حساب کاربری حذف شده و وبرنو هیچگونه تعهدی نسبت به بازگرداندن اطلاعات حذف شده ندارد.

به دستور دولت و یا به دلیل تخلفاتی که از سوی شما انجام شده، ما حق انقضای توافقنامه یا به تعویق انداحتن خدمات و رد هرگونه استفاده فعلی و یا در آینده از سرویس را برای خود محفوظ می‌داریم. در چنین شرایطی، دسترسی شما به سرویس وبرنو به صورت یک‌جانبه قطع شده و شما حق درخواست بازپس‌گیری مبلغ مربوط به مدت زمان باقیمانده از زمان اشتراک خود در وب‌سایت وبرنو را ندارید. 

به غیر از موارد دیگری که در ضوابط قانون آمده است، شما نباید به هیچ وجه بازپرداخت یا لغو هر گونه هزینه‌ای که قبلا پرداخت شده را به موجب بخش چهارم شرایط خدمات، تقاضا نمایید. همچنين شما در هر شرایطی ملزم به پرداخت تمامي هزينه‌هايي هستيد كه تا زمان خاتمه قرار داد متقبل شده‌اید.

کاربر مجاز به لغو قرارداد قبل از پایان دوره موافقت شده، نخواهد بود. در صورتی که کاربر قرارداد منعقد شده طبق شرایط فوق را نقض نماید، بایستی تمام هزینه‌های مقرر شده را که تا زمان تصویب مدت قرارداد مشخص شده است، محاسبه کند. هر هزینه‌ای که از پیش پرداخت میشود، غیرقابل برگشت است. هزینه‌های مربوط به سروری که به آن کاربر اختصاص داده شده است نیز غیر قابل بازگشت است.

بند نهایی قرارداد

سایر تعهدات کاربر/ مشتری

در صورت استفاده از هر یک از خدمات وبرنو، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. همچنین:

  1. کاربر با تکمیل فرم ثبت نام (فرم عضویت) و با کلیک نمودن بر روی دکمه عضویت/ خرید سرویس درخواست رسمی خود را برای عضویت در وبسایت وبرنو و استفاده از سرویس اعلام میدارد.
  2. مسئولیت محافظت از اطلاعات لازم برای وارد شدن به سیستم برگزاری رویداد آنلاین (سیستم برگزاری وبینار وبرنو) و استفاده از سرویس به عهده کاربران است.
  3. مسئولیت محتوای ارائه شده در انواع رویدادهای آنلاین (آموزشی- تبلیغاتی و ...) که با استفاده از سیستم برگزاری رویداد آنلاین (سیستم برگزاری وبینار وبرنو) و استفاده از سرویس وبرنو برگزار می‌شوند به طور کامل با کاربران است. وبسایت وبرنو هیچ‌گونه مسئولیتی در زمینه محتوای ارائه شده در رویدادهای آنلاین ندارد. همچنین در صورتی که محتوای ارائه شده در رویدادهای آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد، وب‌سایت وبرنو در صورت مطلع شدن از این نقض قانون و یا به درخواست مقامات جمهوری اسلامی ایران مجاز خواهد بود تا بلافاصله حساب کاربری مربوطه را مسدود نماید. در این حالت کاربر به هیچ عنوان حق درخواست استرداد وجه پرداخت شده جهت استفاده از سیستم برگزاری وبینار وبرنو را ندارد.

در صورتی که هر کدام از موارد مشخص شده در بالا توسط کاربر نقض شود، وبرنو حق دارد تا حساب کاربری مربوط به کاربر متخلف را برای همیشه مسدود نماید. کاربرانی که حساب کاربریشان به تشخیص وبسایت وبرنو مسدود شود، حق هیچ گونه اعتراضی نداشته و برای همیشه از استفاده نمودن از خدمات ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو محروم خواهند شد. همچنین با مسدود شدن حساب کاربری، دسترسی کاربران به استفاده از خدمات وبسایت برای همیشه قطع خواهد شد و تمام امکانات ارائه شده در حساب کاربری خود را از دست خواهند داد و در این زمینه حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است این کاربران حق ایجاد حساب کاربری با هیچ نام دیگری را ندارند.

سایر نکات مربوط به محتوا

© کلیه محتویات سایت وبرنو شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت وبرنو تعلق دارد.

وبرنو نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و به روز و مورد تأیید استانداردهای بین المللی استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است وبرنو تضمین نمی‏‌کند که مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت وبرنو هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. خدمات سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت وبرنو تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

سایر نکات مربوط به خرید سرویس‌های ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو)

جهت استفاده نمودن از خدمات وبسایت، کاربران می‌بایست یک و یا چند سرویس‌ ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو) را با توجه به نیاز خود و با در نظر گرفتن حداکثر تعداد شرکت کنندگان هم‌زمان در هر رویداد خریداری نمایند. بدیهی است که پس از خرید یک و یا چند سرویس‌ ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو)، کاربران به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی حق درخواست بازپس گیری مبلغ پرداخت شده را ندارند. وبسایت وبرنو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال باز پس دادن مبلغ پرداخت شده برای خرید یک و یا چند سرویس‌ ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو (سیستم برگزاری وبینار وبرنو) را نمیپذیرد.

همچنین مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

لطفا قبل از خرید اکانت مورد نظر خود (اشتراک سرویس مورد نظر) به موارد زیر توجه نمائید :

 

 

نمایندگی

وبرنو در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی وبرنو اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، وبرنو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

نکات پایانی

 

اگر هر یک از مقررات این شرایط استفاده از خدمات غیرقابل اجرا باشد، مقررات باقی مانده همچنان معتبر و قابل اجرا خواهند بود.

وبرنو این حق را دارد که پس از مدتی بیانیه شرایط استفاده از خدمات را تغییر دهد و آن را بر روی وب سایت خود قرار دهد و یا به آخرین ایمیل کاربر که در وبرنو ثبت‌نام کرده است فرستاده شود. آخرین و به روزترین شرایط استفاده از خدمات همیشه بر روی وب سایت قرار میگیرد.

ما ممکن است حقوق و تعهدات‌مان را به طور کامل یا به طور جزئی به یک وابسته و یا قراردادی فرعی اختصاص دهیم که در این حالت این کار نیازی به کسب رضایت شما نخواهد داشت.

این شرایط استفاده از خدمات مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران است.

شرایط سرویس در این نسخه از تاریخ اول مرداد 1397 معتبر است.