سیاست حفظ حریم خصوصی وب‌سایت وبرنو

این بیانیه با تعیین نمودن اصولی برای استفاده از خدمات وبرنو و استفاده از سیستم برگزاری وبینار وبرنو و حفظ حریم خصوصی کاربران توسط این وب سایت مقرر شده است. یکی از اصلی‌ترین خدمات وبرنو ارائه سیستم برگزاری وبینار و رویدادهای آنلاین است که این سرویس به کاربران اجازه میدهد تا از هر کجا، و در هر زمان به طور آنلاین و زنده (ارتباط مستقیم با شرکت‌کنندگان رویدادهای آنلاین) کنفرانس های ویدئویی و صوتی برگزار نمایند، فایل‌های مرتبط را به اشتراک بگذارند، به ارائه سخنرانی بپردازند، محصول خود را تبلیغ نمایند و یا جلسات آموزشی برگزار نمایند. 

وبرنو از حسن دقت شما با خبر است و ما قدر‌دان اعتماد شما هستیم. این متن سیاست حفظ حریم خصوصی وبرنو را برای شما بازگو میکند. با ثبت اطلاعات خود در وبرنو شما خواندن، درک و موافقتتان را با شرایط این وب سایت تایید میکنید. تعریف کاربر در وب‌سایت وبرنو هر فردی است که از این وب‌سایت بازدید نموده و یا با ایجاد حساب کاربری و خرید سرویس‌های مورد نیاز خود، از سرویس برگزاری و بینار و رویدادهای آنلاین وبرنو برای برگزاری یک یا چند رویداد آنلاین استفاده نماید.

وبرنو متعهد میشود تا اطلاعات شخصی کاربران و شرکت کنندگان و افرادی را که در خبرنامه این وب سایت عضو شده‌اند را براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی پردازش کند.

وبرنو به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده مینمایند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. همچنین وبرنو متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وبسایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبرنو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان میدهید.

چگونگی پردازش اطلاعات کاربران

وبرنو اطلاعات شخصی کاربرانی را که از سایت بازدید می‌کنند و در سرویس ما ثبت‌نام می‌کنند را جمع‌آوری میکند. به دلیل ماهیت خدمات ارائه شده بر روی وبسایت وبرنو، ممکن است اطلاعات شخصی کاربران برای انجام ثبت نام بر روی وب‌سایت درخواست شود، مانند:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. نام کاربری
 3. آدرس ایمیل برای ورود به سیستم
 4. رمز عبور
 5. شماره تماس
 6. کشور محل زندگی
 7. شهر
 8. آدرس
 9. کد پستی
 10. کد ملی

البته ممکن است اطلاعت شخصی‌تری نیز از شما درخواست شود؛ مانند:

 1. نام شرکت
 2. نام موسسه آموزشی

وبرنو از اطلاعات ثبت نام کاربر برای تایید اعتبار کاربران و دادن دسترسی به سرویس استفاده میکند. همچنین از آدرس‌های ایمیل موجود در اطلاعات ثبت نامی برای برقراری ارتباط با کاربران استفاده میکند. وبرنو گاهی ممکن است از طریق ایمیل به کاربران خود در مورد تغییرات ایجاد شده در شیوه خدمات رسانی و یا برنامه ریزی‌ها اطلاع‌رسانی انجام دهد.

کاربر با موافقت خود این موضوع را تایید میکند که اطلاعاتش از طریق وب سایت وبرنو جمع‌آوری و نگهداری شده و مورد پردازش قرار گیرد.

اطلاعاتی که توسط سازمان‌دهندگان جلسات آنلاین و رویدادهای آنلاین ارائه می‌شوند از قبیل: نام کاربری، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات کسب و کار همگی برای ثبت کردن فرد به عنوان یک کاربر استفاده می‌شوند. زمانیکه یک شرکت‌کننده برای شرکت کردن در یک رویداد آنلاین ثبت نام میکند به عنوان یک کاربر رویداد آنلاین شناخته میشود. وبرنو ممکن است این اطلاعات را ذخیره کند تا تعهدات خود را نسبت به کاربرانش انجام دهد و از این اطلاعات برای ارسال اطلاعات بازاریابی برای خدماتش یا پیشنهادات شخص ثالث به شرکت کنندگان استفاده نمیکند. کاربران وبرنو و همچنین شرکت کنندگان رویدادهای آنلاین باید آگاه باشند که هر گونه اطلاعات شخصی که آن‌ها در طی جلسه و چت می‌توانند بخوانند، دانلود یا استفاده کنند توسط سایر کاربران همان رویداد و شرکت کنندگان نیز قابل رویت است. وبرنو اطلاعات شخصی افراد را به هیچ عنوان مورد بررسی قرار نمی‌دهد، مگر اینکه برای خدمات‌رسانی به کاربران به پردازش این اطلاعات نیاز باشد.

دادن اطلاعات شخصی برای استفاده از برخی از خدمات داوطلبانه است.

توجه داشته باشید، با این حال، امتناع از ارائه اطلاعات خاص ممکن است کاربر را از تمام یا بخشی از ویژگی های خدمات محروم سازد.

کاربر موظف است تا اطلاعاتی را که در فرم مربوط به خودش وارد ساخته به محض اینکه دچار تغییراتی شود به روز رسانی نماید.

چگونگی پردازش اطلاعات شخصی برون سپاری شده شرکت کنندگان

وبرنو احترام به کاربری که اطلاعات شخصیش را با ما به اشتراک میگذارد، مهم میداند و در مقابل ما تلاش مینماییم تا امنیت آن‌را حفظ نماییم. وبرنو به هیچ عنوان اطلاعات کاربرانش را به اشخاص دیگر نمیفروشد و یا با آن‌ها به اشتراک نمیگذارد.

کاربر اذعان دارد و موافق است که با توجه به نقش خود به عنوان یک مدیر برگزار کننده رویدادی آنلاین، او یک مدیر پردازشگر داده در ارتباط با اطلاعات شخصی شرکتکنندگان نیز هست و بنابراین مسئول انجام وظایف خود بر طبق قوانین است.

پردازش اطلاعات شخصی شرکت کنندگان میتواند توسط کاربر به وبرنو محول شود. به هنگام استفاده از بخشی از خدمات ارائه شده بر روی وب‌سایت وبرنو، کاربران پردازش اطلاعات شخصی شرکت کنندگان را به وب‌سایت وبرنو محول می‌کنند و وب‌سایت وبرنو فقط برای ارائه خدمات مرتبط از این اطلاعات استفاده می‌کنند. کاربران موافقت خود را با پردازش اطلاعات شخصی شرکت‌کنندگان توسط وبرنو جهت ارائه خدمات مربوطه اعلام می‌نمایند. 

وبرنو قادر است داده‌های شرکت کنندگان را به عنوان یک پردازشگر اطلاعات و داده‌ها، پردازش کند. پردازش داده‌های شرکت کنندگان ممکن است براساس آدرس ایمیل و سایر اطلاعات مربوط به شرکت کننده که توسط کاربر مورد نیاز است، برای اطمینان از تأمین مناسب خدماتی که باید ارائه شود، برون سپاری شود. فرآیند انتقال اطلاعات و پردازش داده‌ها می‌تواند محدود و به منظور ارائه مناسب خدمات باشد.

وبرنو اعلام می کند که در حفاظت از پایگاه‌های داده‌ای، اقدامات امنیتی را که در قانون تعریف شده است، فراهم می‌کند و با الزامات فنی استاندارد و قانونی مطابقت دارد.

وبرنو در صورتی که وظایف خود را طبق مقررات فوق برآورده نکند و در صورت مقصر شناخته شدن، تنها میزان مبلغی که از سمت کاربر به او پرداخت شده است را به عنوان غرامت به کاربر باز میگرداند و در هیچ شرایطی و تحت هیچ عنوانی پرداخت هیچ هزینه اضافی را متقبل نمیشود. وبرنو مسئول هیچ خسارت غیر مستقیمی نیست و در قبال اشتباهات عمدی و نادیده گرفته شدن سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از وب‌سایت وبرنو از سمت کاربران مسئولیتی نمیپزیرد.

کاربر برای استفاده از برخی از خدمات ارائه شده بر روی وب‌سایت وبرنو، موافقت خود را برای برون سپاری پردازش اطلاعات شخصی شرکت‌کنندگانش به وبرنو اعلام می‌دارد.

چگونگی پاک کردن داده‌ها و اطلاعات پردازش شده

وبرنو اطلاعات و داده‌های کاربر و شرکت کنندگان رویدادها را حفظ خواهد کرد تا در صورت نیاز به ارائه سرویس و خدمات، اطلاعات مربوط به حساب کاربری را حفظ و ارائه کند. ما از این اطلاعات برای انجام وظایف قانونی، حل و فصل اختلافات و اجرای توافق نامه‌هایمان نگهداری و استفاده خواهیم کرد.

پس از حذف حساب کاربری از سرویس، وبرنو اطلاعات مربوط به کاربر و شرکت کننده، و همچنین هر گونه اطلاعات آماری مربوط به حساب و تمام اطلاعات مربوط به حساب کاربری (همراه با تمام داده‌های کنفرانس، محتوا، پیامهای ایمیل، اطلاعات کاربران و شرکت کنندگان) را حذف خواهد کرد. داده‌ها به طور دائمی از سرویس حذف خواهند شد و بازیابی آنها امکان پذیر نخواهد بود. اطلاعات شرکت کنندگان رویدادها باید قبل از حذف حساب کاربری توسط خود کاربر ذخیره شود. ذخیره شدن این اطلاعات بر روی وبسایت وبرنو در صورت تصمیم به حذف حساب کاربری امکان‌پذیر نخواهد بود. پردازش اطلاعات شخصی کابران توسط وبرنو پس از حذف حساب کاربری، تنها برای فعالسازی مجدد حساب  کاربران خواهد بود.

رمز عبور

اطلاعات حساب کاربر که شامل نام کاربری، رمز عبور و پروفایل کاربر میشود، توسط پسورد و یا رمز عبوری محافظت شده است. و به این ترتیب اطلاعات شخصی کاربر از هرگونه ورود و یا ویرایش غیر مجاز در امان خواهد بود. این وظیفه کاربر است که از رمز عبور خود به خوبی محافظت کند. دسترسی به سرویس‌ها تنها از طریق نام کاربری/ ایمیل و پسوردی که برای کاربر تعریف شده است امکان پذیر است.  وبرنو فرایندهای امنیت داخلی‌ای را طراحی کرده است که رمز عبور کاربر را رمزگذاری میکند تا از انتشار آن توسط دیگران به غیر از کاربر محافظت شود. هیچ یک از کارمندان وبرنو ویا شرکت‌کنندگان نمیتوانند به رمز عبور کاربر دسترسی داشته باشند و یا آنها نمیتوانند پسورد را از کاربر از طریق ایمیل، پیام کوتاه، تلفن و یا به هر روش غیر مستقیم دیگر درخواست کنند.

دسترسی و انتخاب کاربر

اگر اطلاعات شخصی شما به دلایلی تغییر کند و یا مایل به ادامه استفاده از سرویس گذشته نیستید، شما باید بلافاصله اطلاعاتتان را اصلاح، به روز رسانی، و یا حذف کنید و یا درخواست ایجاد تغییرات در پروفایلتان را برای بخش پشتیبانی وبرنو ایمیل کنید و یا با این بخش تماس حاصل کنید. این درخواست در طی 30 روز بعد از دریافت درخواست توسط وبرنو بررسی خواهد شد و به آن رسیدگی میشود.

سیاست پستی

هنگامی که یک کاربر ایمیلی به وبرنو میفرستد، این وب سایت از همان ایمیل استفاده مینماید و به شخص پیامی مبنی بر تشکر برای کامنت و یا پاسخ به سوال آن کاربر استفاده مینماید و در نتیجه وبرنو تمامی این راه‌های ارتباطی را برای مکاتبات آینده ذخیره مینماید. همچنین ما هرگز از آدرس ایمیل کاربر برای ارسال هر گونه پیام یا اطلاعات ناخواسته‌ای استفاده نخواهیم کرد و یا آن را  به دیگران نخواهیم داد و یا آن را به هر کاربر دیگری نخواهیم فروخت.

هنگامبکه کاربر با دریافت اطلاعات بازاریابی خدمات و محصولات وبرنو یا شرکای تجاری آن موافقت کند، ما از آدرس ایمیل او و یا اطلاعات پروفایل او که با ما به اشتراک گذاشته است استفاده مینماییم تا برای کاربر محصول مورد نظرش را فراهم سازیم. این روند تا زمانیکه کاربر عضویت خود را در یکی از سرویس‌ها لغو نکند ادامه خواهد داشت.

ما هرگز از اطلاعات کاربر (ایمیل، شماره تلفن و یا شماره حساب) برای امری جز خدمات رسانی در بخش مورد نظر کاربر با انتخاب خود، استفاده نخواهیم کرد.

به اشتراک گذاری اطلاعات

ما اطلاعات شخصي کاربر و شركت را به دیگران نميفروشيم و اجاره نميدهیم، مگر اينكه آنها مجوز این کار را به ما داده باشند.

ما ممکن است اطلاعات شخصی کاربر و شرکت کننده را در سایر خدمات وبرنو برای اهداف پردازش داده یا ذخیره سازی به اشتراک بگذاریم. ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی را با شرکای تجاری، فروشندگان خدمات، نمایندگان مجاز یا پیمانکاران به منظور ارائه سرویس درخواستی، از جمله پردازش سفارشات، پردازش فرآیند پرداخت، میزبانی وب‌سایت‌ها، میزبانی رویداد و ثبت نام وبینار و ارائه پشتیبانی از مشتری به اشتراک بگذاریم. ما فقط کمترین میزان اطلاعات شخصی کاربر و شرکت کننده را برای تکمیل/ استفاده از سرویس یا معامله درخواستی به طرف سوم قرار داد ارائه میدهیم و اشخاص ثالث فقط به منظور تکمیل/ ارائه سرویس درخواستی یا معامله مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی کاربر یا شرکت کننده میباشند.

ممکن است اطلاعات شما به دلایلی افشا شود:

دنبال کردن تکنولوژی   

ما  اطلاعات بازدیدکنندگان را در فایلهای “log” ذخیره مینماییم، همانطور که در بسیاری از وب‌سایت‌ها این موضوع صادق است. این اطلاعات شامل موارد ذیل است: نام دامنه، سیستم عامل در حال استفاده (مانند مکینتاش، ویندوز)، مرورگر (مانند موزیلا فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر) و نسخه وب سایت که کاربر را به ما ارجاع داده است و دیگر اطلاعات مشابه. این اطلاعات ممکن است برای اندازه گیری تعداد بازدیدها، میانگین زمان صرف شده در وب سایت ما، صفحات مشاهده شده، زمان و تاریخ بازدید و سایر اطلاعات مشابه جمع‌آوری شود. ما میتوانیم این اطلاعات برای اندازه گیری استفاده از وب سایت ما، بهبود محتوا، توضیح استفاده از وب سایت و خدمات قابل ارائه، و گسترش قابلیت های خود در معرض دید قرار دهیم.

ما نیز مشابه سایر وب‌سایت‌ها از فناوری به نام "کوکی‌ها" برای تهیه اطلاعات متناسب با کاربر استفاده مینماییم. کوکی یک مقدار کوچک از اطلاعات است که یک وب سایت میتواند به مرورگر یک کاربر بفرستد، که سپس در هارد درایو و یا حافظه مرورگر و کامپیوتر ذخیره میشود، از این طریق ما کاربر را در هر بازدید خواهیم شناخت. کاربر میتواند مرورگر خود را طوری تنظیم نماید که دریافت کوکی را به وی اعلام نماید. کوکی های ما ابزاری برای جمع آوری اطلاعات عمومی است که توانایی ما را برای خدمت به کاربر افزایش میدهد و وب‌سایت ما از این طریق سنجیده میشود.

یک کوکی نمیتواند اطلاعات شخصی را از یک هارد دیسک بخواند یا فایلهای کوکی را که توسط سایتی دیگر ساخته شده است بخواند؛ در واقع، تنها اطلاعات شخصی که یک کوکی میتواند بخواند شامل اطلاعاتی است که کاربر آنرا ارائه میدهد. با استفاده از اطلاعاتی که کوکی به ما میدهد ما به راحتی میتوانیم از نحوه رفتارمرورگر کاربر خود مطلع شویم و همچنین اطلاعات فراوانی در مورد ترافیک سایتمان در اختیارمان قرار میدهد. ما از این روش برای اطلاع از سودمندی وب‌سایتمان برای کاربرانمان استفاده مینماییم و به بررسی میزان اثربخشی ساختار وب‌سایتمان برای کاربران میپردازیم.

کاربر ممکن است بسیاری از خدمات وب‌سایتمان را بدون پذیرش کوکی‌ها بررسی کند. در این حالت برخی از اطلاعات که به بهبود عملکرد وی در سایت منجر میشود، در هارد او ذخیره نمیگردد. اطلاعاتی که وب‌سایت از کاربر میگیرد، سبب بالا بردن سطح خدمات رسانی به کاربر میشود و همچنین خدمات مورد نیاز کاربر را به روشی همراه با رضایت مشتری در اختیار وی قرار میدهد. این کار برای ایجاد ارتباط با پیشنهادات ویژه و آیتم‌های برجسته و یا پاسخ به سوالات و پیشنهادات نیز استفاده میشود. کنترل و سازماندهی این کوکی‌ها تحت پوشش سیاست‌های حریم خصوصی و شرایط استفاده از وبرنو قرار نمیگیرد.

امنیت اطلاعات

ما معتقدیم حفظ امنیت اطلاعات شخصی یکی از مهمترین مسئولیت‌های ماست.

ما دسترسی به اطلاعات شخصی در مورد کاربر و شرکت‌کنندگان را به دسته‌ای از کارکنان و دیگران که نیاز به دانستن اطلاعات برای کمک به ما در کسب و کار و یا ارائه محصولات یا خدمات به کاربر دارند محدود میکنیم. ما اطلاعات شخصی را با توجه به استانداردها و روشهای امنیتی تعیین شده، با حفظ ایمنی فیزیکی و الکترونیکی محافظت میکنیم.

ذخیره همه اطلاعات کاربران و شرکت‌کنندگان در دفاتر ما محدود است. فقط کارکنانی که برای انجام یک کار خاص به اطلاعات نیاز دارند (به عنوان مثال کارمند حسابداری ما و یا نماینده قسمت پشتیبانی مشتری) شخصا به اطلاعات حساس دسترسی پیدا می کنند.

هنگامی که ما از کاربرانمان میخواهیم تا اطلاعات حساسی مانند نام، آدرس جغرافیایی، آدرس ایمیل و شماره کارتشان را در اختیار ما قرار دهند، آن را با استفاده از یک پردازنده معتبر پردازش میکنیم.

وبرنو سرورهای خود را در محیطی بسیار امن و با نظارت و پشتیبانی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و حفظ امنیت داده‌ها نگهداری میکند.

ما نمی توانیم امنیت داده‌هایی از کاربر را که از طریق اینترنت و از طریق سرور‌هایی که از کنترل ما خارج است، تضمین کنیم. ما در تلاش برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربر هستیم، اما وبرنو نمیتواند امنیت هر گونه اطلاعاتی را که به وب‌سایت یا سرویس‌های دیگر انتقال داده میشود را تضمین کند یا مورد تأیید قرار دهد. هرگونه انتقال داده‌ای که کاربر از طریق اینترنت انجام دهد، با مسئولیت خود فرد انجام شده و وبرنو هیچ تعهدی در این باره قبول نمیکند.

هنگامی که انتقال داده‌ها به وبرنو انجام میشود، ما حداکثر تلاشمان را برای حفظ این اطلاعات به کار خواهیم گرفت.

اطلاعاتی که مربوط به خدمات رسانی به رویداد و جلسات است از ابتدا تا انتها رمزگذاری میشود و فقط توسط کاربر و شرکت‌کنندگان قابل دسترسی است. "اطلاعات در یک جلسه/ اتاق آنلاین" شامل تمام اطلاعات اشتراک گذاری شده روی صفحه و اطلاعات چت میباشد. اطلاعات در مورد جلسات و جلسات برنامه ریزی شده مانند زمان، برگزار کننده، موضوع جلسه، در وب سایت ما قرار می گیرد و در اختیار کاربر و شرکت کنندگان است که از طریق ایمیل یا سایر وسایل ارتباطی به آنها خبر داده میشود.

اطلاعات بیشتر

1.وبلاگ / انجمن (فروم)

وبرنو وب‌سایتی با دسترسی بالاست. شما باید از این موضوع مطلع باشید که هر گونه اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید ممکن است توسط دیگران خوانده، جمع آوری و استفاده شود. برای حذف اطلاعات شخصی خود از وبلاگ یا انجمن، با ما تماس بگیرید. در برخی موارد ممکن است ما نتوانیم اطلاعات شخصی شما را حذف کنیم؛ در این صورت ما دلیل این موضوع را به شما اطلاع خواهیم داد.

2.صفحات عمومی

پروفایلی که شما در سایت ما ایجاد میکنید، هنگامیکه در انجمن و یا فروم باشید برای عموم نمایش داده میشود. شما میتوانید تنظیمات حریم خصوصی پروفایل خود را از طریق پورتال حساب کاربری خود تغییر دهید.

3.لینک‌ها و پیوندهای ارجاع داده شده به سایر سایت‌ها

سایت ما شامل پیوندهایی به وب‌سایتهای دیگر میشود که شیوه‌های حفظ حریم خصوصی آنها ممکن است با آنچه در وبرنو وجود دارد متفاوت باشد. اگر اطلاعات شخصی خود را به هر یک از این سایت ها ارسال کنید، اطلاعات شما توسط سیاستهای حفظ حریم خصوصی آنها اداره میشود. ما شما را تشویق میکنیم که بیانیه حریم خصوصی و شرایط استفاده هر وب سایتی را که بازدید میکنید مطالعه نمایید.

4.اضافه و وارد نمودن مخاطبین به صفحه خود

به یاد داشته باشید که اطلاعاتی که در ارتباط با مخاطبین خود در وبسایت وبرنو برای دعوت نمودن آن‌ها به رویدادهای آنلاین وارد میکنید، به دلخواه خودتان (داوطلبانه) است. ما نام کاربری و پسورد حسابی را که شما با آن اطلاعات مخاطبینتان را وارد کرده‌اید، حفظ و نگهداری میکنیم و تنها برای ارائه سویس‌های مربوطه از آن استفاده مینماییم.

5. رضایت نامه

به درخواست شما ما رضایت‌نامه را در هنگام ثبت نام به نام شما ثبت خواهیم نمود. در صورتیکه شما تمایل دارید تا رضایت‌نامه‌تان را حذف کنید و یا آن را به روزرسانی کنید، با ما تماس بگیرید.

6. شبکه‌های اجتماعی

وب‌سایت ما دارای برخی از ویژگی‌های رسانه‌های جمعی و متصل به برخی از شبکه‌های اجتماعی است. برای مثال همانند فیسبوک و گوگل قابل لایک شدن است. این ویژگی‌ها باعث میشوند تا آی پی آدرس شما توسط کوکی‌های وب سایت جمع‌آوری شود و به بهره‌برداری بهتر از صفحه‌ای که از آن بازدید کرده‌اید کمک کند. این ویژگی‌‌ها از طریق وب‌سایت‌های مرجع و وب‌سایت وبرنو میزبانی میشوند. تعاملاتی که شما از طریق این ویژگی‌ها در سایت انجام میدهید طبق قوانین آن وب‌سایت‌ها مورد مدیریت و بررسی قرا میگیرند.

7. ورود به سایت با استفاده از سایر اکانت‌ها

شما می توانید با استفاده از سایر اکانت‌های خود به سایت ما وارد شوید. این سرویس هویت شما را تأیید می کند و روشی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی‌تان مانند نام و آدرس ایمیل با ماست، به این دلیل که اطلاعات را در فرم ثبت نام شما ثبت نماید. این امر باعث میشود تا شما به راحتی فعالیت‌هایی را که در وب‌سایت ما انجام داده‌اید را در صفحات خود متصل به سایر شبکه‌های اجتماعی که استفاده می‌نمائید به اشتراک بگذارید.

8. ایجاد تغییرات در سیاست حفاظت از حریم خصوصی و شرایط استفاده از وب‌سایت وبرنو

این بیانیه ممکن است پس از مدتی به روز رسانی شود و دچار تغییراتی گردد. ما به شما توصیه می کنیم که به طور مرتب این صفحه را برای آگاهی از آخرین اطلاعات در مورد شیوه‌های حفظ حریم خصوصی خود مرور کنید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ارائه خدمات بر روی وبسایت وبرنو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبرنو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین مسئولیت مطالعه آخرین نسخه این صفحه در زمان استفاده از خدمات وبسایت و رعایت موارد مطرح شده به عهده کاربر است.

اطلاعات تماس

ما به کمک کاربران، اطلاعاتی را که کاربران با ما به اشتراک میگذارند به طور دقیق و به روز نگهداری و حفاظت میکنیم.

شما به هنگام ثبت نام موافقت میکنید تا وبرنو از طریق اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس بگیرد. آدرس ایمیل و سایر آدرس‌ها و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت میکند، تنها آدرس‌ها و تلفن‌های رسمی کاربر است تمام مکاتبات و پاسخ های وبرنو از طریق آن‌ها صورت میگیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه، یادآوری زمان های مهم و یا اطلاع رسانی پروموشن ها ممکن است وبرنو برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند، میتوانند عضویت خود را در خبرنامه وبرنو لغو نمایند.

تنها وبسایت رسمی و فعال مجموعه وبرنو در آدرس  https://www.weberno.com قابل دسترسی است. بنابراین فقط و فقط مشخصات تماس مندرج در این وبسایت مورد تأیید مجموعه وبرنو بوده و لذا هر شخص حقیقی و یا حقوقی دیگری که با وبسایتی با آدرس متفاوت و یا اطلاعات تماس غیر مندرج در آدرس  https://www.weberno.com ادعا نماید از طرف مجموعه وبرنو با کاربران تماس گرفته است، متخلف بوده و از شما کاربر عزیز و گرامی خواهشمند است مورد را بلافاصله به آدرس  info@weberno.com و یا سایر اطلاعات ارتباطی مندرج در وب‌سایت https://www.weberno.com اطلاع رسانی فرمائید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت به آدرس https://www.weberno.com  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت وبرنو هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر آدرس https://www.weberno.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

 

 

 

 

سیاست وبرنو/ وبینارهای وبرنو در مورد کوکی‌ها

هر زمان که کاربری از وب‌سایت‌ها و اپلیکشن‌های وبرنو استفاده نماید، تمام اطلاعات در مورد کاربرد او از وب‌سایت‌ها و اپ‌ها جمع‍‌آوری میشود. این اطلاعات میتواند شامل زیر باشد:

این موضوع باعث میشود تا ما از تاریخ و زمان دقیق ورود شما به وب‌سایتمان مطلع شویم، هدایت شدن شما از یک صفحه به صفحه دیگر را در وب‌سایتمان پیگیری نماییم، و زمان صرف شده برای مشاهده هر وب سایت را ثبت کنیم. این اطلاعات به ما کمک میکند تا مرور، تنظیمات محتوا و صفحات خاصی را که بازدید میکنید را طبق روحیه و عادات شما تعیین نماییم.

کوکی‌ها

مانند بسیاری از وب‌سایت‌های تجاری دیگر، ما یک یا چند "کوکی" (فایلهای کوچک متن ارسال شده به مرورگر خود را که ممکن است در دستگاه شما ذخیره شود) به دستگاه شما ارسال میکنیم تا ما بتوانیم دوباره شما را مجددا تشخیص دهیم. ما در وبرنو، از دو نوع کوکی استفاده میکنیم:

1.کوکی جلسه – که در زمان ورود و خروج کاربر به سیستم این کوکی‌ها تعیین می شوند. در صورت بسته شدن مرورگر، این کوکی‌ها به طور خودکار حذف میشوند. ما از کوکی‌های جلسه برای تعیین وضعیت ورود کاربران به سرویس‌هایمان استفاده میکنیم. هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که کاربران ما قادرند صفحات وبی را که در ارتباط با حیطه کاریشان است، مشاهده کنند.

2. کوکی‌های دائمی – این کوکی‌ها حتی پس از بسته شدن مرورگر شما همچنان باقی میمانند. شما میتوانید آنها را به صورت دستی حذف کنید. ما از کوکی‌های دائمی برای جمع آوری اطلاعات کلی استفاده میکنیم که توانایی ما برای خدمات‌رسانی به کاربر و سنجش قابلیت استفاده از وب‌سایت‌مان افزایش میدهد.

ما حتی اطلاعات شما را زمانیکه بر روی لینکی از وبرنو که در وب‌سایت دیگری به اشتراک گذاشته‌ایم کلیک میکنید بوسیله کوکی‌ها بدست می‌آوریم و ثبت میکنیم. صاحبان این وب‌سایت‌ها اطلاعات مخاطب و اطلاعات ذخیره شده در کوکی‌های را ممکن است برای ما ارسال کنند. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعاتی که در کوکی‌های سایر وب سایتها ذخیره میشود، تحت پوشش سیاست‌ها حفاظت از حریم خصوصی و شرایط استفاده از وبرنو قرار نمیگیرد. ما به این کوکی‌ها دسترسی و کنترل نداریم.

 

 

 

سیاست حفظ حریم خصوصی در این نسخه از تاریخ اول مرداد 1397 معتبر است.